Wyszukiwarka


SPORTBIKE.PL


ul. Przyjaźni 29-31c
72-010 Police
woj. zachodniopomorskie

tel. 91-333-13-14


NIP: 851-25-70-236
rowery@enigmapolice.pl

Jak zwrócić towar kupiony przez sklep internetowy?

Należy po prostu odesłać nienoszący śladów użytkowania towar do sklepu. Można też zgłosić jedynie taki zamiar, a towar dosłać w ciągu kolejnych dwóch tygodni. Poinformować nas o odstąpieniu od umowy należy pisemnie lub mailowo. Oczywiście najkorzystniej dla będzie przekazać tę informację na piśmie, ponieważ pozostanie ona udokumentowana. Przy zwrocie towarów zapakowanych w fabrycznie klejone opakowanie (np. rowery) należy wziąć pod uwagę utratę wartości towaru, który po otwarciu bez powrotnie utraca walory magazynowe.

 

Co z kosztami przesyłki?

Produkt należy odesłać na swój koszt. W kwocie zwróconych przez nas pieniędzy zawiera się koszt zamówionych produktów bez kosztów wysyłki produktu do klienta. 

 

Kiedy nie przysługuje mi prawo do zwrotu towaru?

Prawo do zwrotu towaru w ciągu czternastu dni jest bardzo wygodne z perspektywy klienta, jednak nie obowiązuje w każdej sytuacji. Nie ma możliwości zwrotu zakupu, jeśli nabyto go na dane swojej działalności gospodarczej. W takim wypadku, w świetle prawa nie jest się już konsumentem, lecz przedsiębiorcą. Sklep ma także prawo odmówić przyjęcia towaru, który został wykonany na specjalne zamówienie. 

 

Czy mogę zwrócić towar w sklepie stacjonarnym?

Sklepy stacjonarne nie mają żadnego obowiązku przyjmowania zwrotów towaru od swoich klientów. Ten przywilej należy się tylko osobom, które zamawiały produkty zdalnie lub nabywały je poza siedzibą sprzedawcy. Możliwe natomiast jest zwrócenie towaru zamówionego przez Sklep internetowy w sklepach stacjonarnych. Należy dostarczyć wtedy towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu do wybranego sklepu. Pieniądze zostaną zwrócone na wskazany numer rachunku bankowego. 

 

Ile mam czasu na zwrot towaru? 

Nasza firma umożliwia Klientowi 14 dniowy zwrot towaru. Zwracając towar w ciągu pierwszych 14dni otrzymują Państwo zwrot kosztów. 

 

Gdzie odesłać towar?

sportbike.pl - Dział zwrotów

  Police, ul. Przyjaźni 29-31c

  501 123 823, 91 333 13 14

  rowery@enigmapolice.pl